Podobnie związek przyczynowo unii Przewodnik Winning Przypadki zdyscyplinowania ze Robert M Schwartz

W swojej najnowszej książce, Robert Schwartz, Sensei do dzisiejszej pracy Samurai, ostatecznie zajął jego dziełem oryginalnym, na prawa Unii Sędziów i wypełnieniu brakujących odcinków, uzupełniając obraz.

Podczas Rights prawne jest arcydziełem wiedzy i tech Unii, używane codziennie w hali przez stewardów wszędzie było bardzo brakuje w twardej, nakrętki i śruby informacji o Maryla Rodowicz wyrobisk zrzutu, dyscypliny i sposobów przeciwdziałania im.

Just Cause zaczyna się z zasadami przyczyny, niesubordynacja i wykroczenia po służbie. Nieuczciwość, spanie w pracy i molestowania seksualnego wraz z innymi wykroczeniami dopełniają przestępstwa, ale to nie koniec. Schwartz nie tylko regurgitate tej samej starej retoryki o „siedmiu testu przyczyny” idzie dalej, dając czytelnikowi dużo bardziej praktyczny zestaw testów, które obejmują lokatorów rzetelnego procesu, istotny dowód, jak również okoliczności łagodzące. W kolejnych rozdziałach czynienia z porad na temat składania skarg, z prośbą o informacje, jak również organizowania wsparcia dla grievants.

Podobnie jak w swoich wcześniejszych książkach Schwartz zapewnia prawdziwy świat, wiedzę dla pracującego Joe Steward, jak również profesjonalnej pracy działa.

Przypisy dolne i końcowe są ponownie przekazywane bezpośrednich czytelników arbitrażowych i odpowiednich orzeczeń sądowych, jak również sekcji „Pytania i odpowiedzi” na końcu każdego rozdziału.

W dodatkowych do sardoniczny ilustracjami będzie aneks języka zamówienia próbki, dodatek podstawowych zasad przyczyny i wreszcie dodatek oryginalnych badań Daugherty (oryginalne siedem testy przyczyny).

I okazało się, że jest łatwy do zrozumienia i strawić. To naprawdę dove do mięsa zagadnień bez ugrzęznąć w prawnej paplanina, które można uzyskać z większości książek pisanych przez adwokatów. Ta książka jest zaprojektowany i napisany być odczytywane i wykorzystywane w warsztacie przez mężczyzn i kobiet, którzy piszą, plików i ścigania skarg.

W cenie tylko $ w wysokości 20,00 plus koszty przesyłki to 174 stron potęgi jest warta swojej ceny. Polecam kupić dwa, bo jeśli coś takiego jak ja, będzie pożyczenie jednego, zanim się zorientujesz.

Work Rights Prasa