Lotus catering

Usługi cateringowe cieszą się stale rosnącą popularnością. Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych restauracji. Wybrane dania można zamówić z dostawą na wskazany adres. Catering dostarczany jest do szkół, przedszkoli oraz przedsiębiorstw. Wszystkie dania obiadowe skomponowane są przez dietetyków, aby dostarczyć witamin, mikroelementów i niezbędnych składników odżywczych.
Lotus Catering Włocławek to popularna i renomowana firma znajdująca się w centrum miasta. Zamówienia przyjmowane są od poniedziałku do soboty w określonych godzinach. Ze szczegółowym menu można zapoznać się na stronie internetowej bądź na portalu społecznościowym.
Firma usługowa cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród swoich klientów. Wszystkie dania przygotowywane są przez wyspecjalizowanych kucharzy z najwyższej jakości składników.
Dania obiadowe zwykle składają się z ziemniaków z koperkiem, frytek, ryby, pieczonego bądź smażonego mięsa oraz warzywnej surówki. Zamawiając obiad dla pracowników do wyboru każdego dnia są różne dania, dzięki czemu każdy może znaleźć najlepszą ofertę dla siebie.
Cena dań obiadowych nie jest wygórowana. Zazwyczaj koszt posiłku mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych.
Zamówione potrawy dostarczane są w specjalnych termicznych pojemnikach, aby zachowały odpowiednią temperaturę. Do zestawu najczęściej dołączone są także plastikowe sztućce. Obiady można zamówić na konkretną godzinę. Warto pamiętać jednak aby zamówienie złożyć z odpowiednim wyprzedzeniem.