Kebab podbił świat.

Nic tak nie syci i smakuje jak kebab. Polacy przyjęli potrawę rodem z Turcji z szeroko rozpostartymi ramionami. Punkty z tym daniem wyrastają jak grzyby po deszczu. Kebab Włocławek dowóz zaprasza w swoje progi wszystkich głodnych i smakoszy.

Nie ma już chyba w Polsce i Europie miasta w którym nie byłoby punktu z kebabem. Tortilla lub bułka z kawałkami mięsa, sosem i sałatkami stała się nowym symbolem polskich i europejskich ulic. Smaczna i poręczna kanapka nadaje się na każdą okazję, szczególnie jako szybka przekąska. Kucharze od kebaba szybko i sprawnie pokroją kawałki kurczaka lub wołowiny czasami z dodatkiem baraniny, dadzą wybrany sos i bukiet warzyw. Tak spreparowanym daniem można się nasycić w pędzie życia.
Potrawa ta urosła prawie do symbolu dania narodowego. Doprowadziła dosłownie do wybuchu rewolucji na polskich i europejskich ulicach. Od chwili kiedy znad Bosforu dotarł do Polski i Europy ten przysmak nic już nie będzie takie samo. Wcześniej jedyną alternatywą dla szybkiej bułki z mięsem były restauracje gdzie co prawda wygodnie, ale też drogo i czasochłonnie można było coś zjeść. Budki z hot-dogami i zapiekankami wymiotło z miast. Królem fast foodów został kebab. Świat się zmienia nowe kultury zalewają Europę a wraz z nimi idą zmiany w np. w diecie. Kebab upadł na urodzajną glebę i przyjął się znakomicie. Włocławek nie pozostaje w tyle i na nową perłę miasta urasta kebab Włocławek dowóz. Punkt na mapie miasta gdzie można się na chwilę zatrzymać zaspokoić głód i po delektować się smakiem orientu.