Bar Guliwer Włocławek. Pyszne jedzenie i domowa atmosfera.

Włocławek jest trzecim do co wielkości miastem w województwie pomorskim. Położone nad rzeką Wisłą, nazywane jest stolicą Kujaw. W tej malowniczej miejscowości jest wiele miejsc, gdzie możemy zjeść ciepły posiłek.
Bar Guliwer Włocławek to jedno z nich. Czynny od poniedziałku do piątku. Od godziny siódmej rano do dwudziestej trzeciej. Po raz pierwszy został otwarty w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym dziewiątym. Niezliczona ilość zadowolonych chętnie odwiedza bar do dziś.
Goście, którzy odwiedzają, Bar Guliwer Włocławek mają, możliwość skosztowania smacznej kuchni. Panuje to miła, przyjazna i domowa atmosfera. Każdy z gości czuje się tu dobrze.
Na okładce karty znajduje się logo i nazwa baru. Lokal urządzony jest bardzo gustowanie. Bar Guliwer Włocławek to popularne miejsce na spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Miło widziane są tu rodziny z małymi dziećmi.
Bar organizuje imprezy okolicznościowe i dostosowany jest do przyjęcia większej ilości osób. To bardzo dobre miejsce dla ludzi prowadzących szybki tryb życia. Osoby prowadzące firmy i studenci bardzo często tu się stołują. Kelnerzy serwują przepyszne dania. Dania możemy zamówić również na wynos.
Świerze produkty, solidne porcje, szybka realizacja zamówień i domowa kuchnia sprawia, że każdy miłośnik dobrej kuchni wraca tu z przyjemnością. W menu każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Wszystkie dania przygotowywane są na miejscu.
Masz ochotę na pyszne, zdrowe i domowe jedzenie? Chcesz miło spędzić czas z przyjaciółmi lub bliskimi? Bar Guliwer Włocławek to idealne miejsce dla Ciebie.