Najlepszy kebab we Włocławku – gdzie?

Jeśli znajdziemy się kiedyś we Włocławku i złapie nas chęć na kebaba, to nie zastanawiajmy się długo – najlepszy kebab we Włocławku to Alibaba kebab Włocławek, zlokalizowany na ulicy Złotej 3.

Alibaba kebab Włocławek oferuje szeroką gamę dań kuchni bliskowschodniej, oprócz klasycznych tortilli i kebabów na grubym cieście, znajdziemy w tamtejszym menu takie pozycje jak: kebab na talerzu, kebab w pudełku, zestaw qurrito, a na miłośników dań wegetariańskich czeka zestaw falafel. Dodatkowo, jako przystawkę możemy zamówić również frytki, a na spragnionych czekają pepsi, mirinda, 7up, wody (gazowana i niegazowana) oraz turecki Ayran. W menu również widnieją sałatki (turecka oraz z kurczakiem grillowanym), a na deser odpowiednia będzie pyszna baklawa turecka.

Co więcej, dużym plusem restauracji Alibaba kebab Włocławek jest możliwość złożenia zamówienia przez internet (za pośrednictwem portalu pyszne.pl i zjemy.co – na tych portalach po przekroczeniu kwoty zamówienia w wysokości 30 złotych, możemy cieszyć się darmową dostawą) oraz możemy również zamówić nasze dania drogą telefoniczną (pod numerem 575 716 524).

Alibaba kebab Włocławek cieszy się również wysoką średnią opinii w Google, co tylko poświadcza o klasie tej bliskowschodniej jadłodajni. Godziny otwarcia to – od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00, w niedzielę od 12:00 do 21:00. Także, gdy będzie burczało nam w brzuchu, i akurat będziemy we Włocławku, najlepszym wyborem będzie właśnie Alibaba kebab Włocławek – prawdziwy smak Turcji w kujawsko-pomorskim.