Jeżeli jesteśmy maniakiem odchudzania się, to na pewno spróbujemy tabletki calominal, dostępne w aptekach bez recepty, bez efektów ubocznych, zawierające chitozan i działające na zasadzie zapobiegania wchłaniania się tłuszczy z pokarmów, do organizmu.

Ten suplement diety to ostatnio bardzo reklamowany specyfik, polecany jako broń w walce z nadwagą. W internecie znajduje się wiele opinii na temat tego produktu, tabletki calominal opinie posiadają przeróżne, od pozytywnych po zupełnie krytykujące ten nowy i bardzo reklamowany preparat.
Wielu ludzi twierdzi, że nie schudło po używaniu go przez dłuższy czas, ale istnieje również grupa, która chwali ten suplement diety, twierdzi, że obniżył się im cholesterol i że przy odpowiednim odżywianiu się, stracili zbędne kilogramy. Wszyscy natomiast zgadzają się, że cena za preparat jest trochę za wysoka, ponieważ jedno opakowanie starcza na 15 dni czyli w miesiącu należy użyć dwa opakowania, a proces korzystania z calominalu, aby był skuteczny, jest raczej długotrwały.