Szczecin to miasto pełne rozrywki

Rozrywka Szczecin – dla fanów militariów

Jeśli jesteś miłośnikiem militariów, lubisz bawić się w paintball, ale zrażają cię do tej gry nabijane ciągle siniaki, powinieneś zainteresować się zabawą Laser Tag. To mniej inwazyjna forma zabawy z bronią, którą mogłeś poznać oglądając bawiącego się w nią Barneya Stinsona, bohatera znanego serialu komediowego. Zasady są podobne jak w grze w paintball, z tym, że strzelamy nie kulkami wypełnionymi farbą a wiązkami laserowymi. Podejmiesz wyzwanie?

Rozrywka Szczecin- dla miłośników mocnych wrażeń

Inną ciekawą formą rozrywki w Szczecinie, z której możesz skorzystać jest Escape Room. Będąc fanem gier przygodowych, kryminałów i dreszczowców, na pewno będziesz zachwycony. Pokoje zagadek w Szczecinie, jakie masz do wyboru to: „Apollo”, „Szepty”, „Mafia”, „Iluzjonista”, „Chatka Hagrida”, „Kac Szczecin”, „Kuźnia Krasnoluda”, „Piracka Skrzynia Umarlaka”, „Biały Wilk”, „Tajny agent”, „Dom w lesie”, „Valhalla”, „Demon Asylum”, „Źródło młodości” i „Level 27”. Adrenalina, limit czasu na znalezienie klucza i wydostanie się z pułapki, a także scenariusz którego będziesz bohaterem, zapewni niezapomnianą rozrywkę, do której z pewnością chętnie będziesz wracał.

Rozrywka Szczecin- oferta dla każdego

Jeśli jesteś zainteresowany aktywną formą rozrywki, warto abyś zwrócił uwagę na ofertę Park Trampolin. To zabawa skierowana nie tylko dla dzieci. Jeśli jesteś fanem gier typu Counter Strike albo League of Legends, możesz odwiedzić jeden z lokali dla graczy w Szczecinie.
Chcesz zabrać gdzieś swoje dziecko, któremu znudziły się już wizyty w zoo. Skorzystaj i odwiedź z rodziną jedną z Papugarni w Szczecinie.