Pizza w nocy Warszawa i zdrowa żywność Warszawa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Zdrowa żywność Warszawa i Pizza w nocy Warszawa

Zdrowa pizza

Uwielbiam jeść w nocy. Patrząc na to z boku, to zachowuję się nienormalnie. Kładąc się do łóżka około 22.00 wstaję przed 3.00 i przeszukuję kuchnię. Ale ciągle to samo jedzenie. Noc w noc. „Przecież mieszkam w stolicy. Tu musi być całodobowa gastronomia” – pomyślałem. Nie szukałem długo. Na hasło: pizza w nocy Warszawa Google zasypało mnie propozycjami. Koniec podjadania batoników i kabanosów. Teraz będę zamawiać pizzę. Na realizację zamówienia nie trzeba długo czekać. Ilu jest takich jak ja zamawiających w środku nocy jedzenie?
Podzieliłem się tym pomysłem z moją mamą. Nie była zadowolona. – Jak już musisz jeść w nocy to jedz coś pożywnego. Coś takiego jak zdrowa żywność Warszawa też musi mieć w swojej ofercie – przekonywała mnie, załamując ręce nad moim obżarstwem.
Nie wiem. Może mama ma rację. Mam już sporą nadwagę i kłopoty z nadciśnieniem. Nadmierne objadanie się smakołykami nie poprawi mojej sytuacji zdrowotnej. Może sam coś zacznę pichcić? Może wymyślę przepis na pizzę, która będzie się mieścić w kategoriach zdrowej żywności? Kto wie?