zespol weselny instrumenty Końcowe rozdziały dotyczą niezamężnych par wykorzystujących procesy i wykorzystaniem mediacji i współpracy po rozwodzie. Książka kończy się dodatek, który zawiera kilka formularzy, które będą pomocne w trakcie procesu.

Jeśli masz zamiar przejść przez rozwód bez reprezentacji, to nie jest jedynym przewodnikiem będzie trzeba. Ważne będzie, aby uzyskać referencje, które zawierają wiele śrub i nakrętek o rozwód. Ta książka jest bardzo dobra, aby pomóc w tym procesie, a także znaleźć mediatora lub współpracy z prawnikiem, aby pomóc. Czasami sądy będą miały również przewodniki dostępne dla osób, które wyjaśniają, nakrętki i śruby. Jeśli masz skomplikowany rozwód, znalezienie dobrego mediatora lub współpracy z prawnikiem będzie bardzo korzystne, a ten poradnik pomoże. Książka nie pokazuje dokładnie, jak podzielić rzeczy, podobnie jak współpracować z mediatorem, aby to zrobić leki potencja.

Uważam, że ta książka będzie bardzo cenna jako dodatek do książki nakrętki i śruby typu dla każdego, kto chce uniknąć bałagan organem rozwód i próba mediacji lub wspólnego podejścia. Jako radca mediatora siebie, wierzę w mediacji 100%. To może być o wiele bardziej skuteczne niż na drodze sądowej. Nie mam doświadczenia z współpracy rozwodu, ale nauczyłem się więcej na temat wspólnych obszarów prawa podczas konferencji kontynuowanej edukacji prawnej i wierzę, że jest to proces, który może znacznie pomóc ludziom w niektórych obszarach. Jeśli stoją rozwód, niezależnie od tego czy masz adwokata, czy będzie to zrobić samemu, Stoner „rozwodem Trybunału: Przewodnik Mediacji Collaborative Rozwód „można zaoszczędzić czas, pieniądze i zmniejszyć stres związany z już niezwykle trudnej sytuacji.