Slap w Face Recognition

William wrócił z urlopu. Wszedł do gabinetu i powiedziano mi, że nie było koperty i karton w kolorze srebrnym na bezpieczne dla niego. Otworzył kopertę. Był to list formą gratulując mu w trzydziestu latach służby. W oknie był pin wyróżnienie na cześć swoich trzydziestu lat. przełożony Williama prostu spadła off wszystko na swojej drodze przez miasto, a William był na wakacjach. Nie osobisty wysiłek w historii Williama podziękować za poświęcenie. Nie uzgadniania. Nie telefon. Nawet e-mail.

William wziął kopertę i pudełko i rzucił je w bagażniku swojego samochodu gdzie pozostają. Zapytałem go, dlaczego nie brał ich na zewnątrz. On odpowiedział: „Ja nawet nie chcę ich dotknąć. I czuję się brudny.” William nie jest pracownikiem problemem. Zna swoją pracę i nigdy nie radził. Każdego dnia przychodzi do pracy i wykonuje swoją pracę bez nadzoru. Jego przełożony pracuje w biurze ponad sto mil. Większość firm będzie zachwycony mieć pracowników, które mają żadnego nadzoru. Wiele firm uznają, że zmotywowani pracownicy są ważną częścią zespołu roboczego. Niektóre firmy wykazują troskę o swoich pracowników. Niektórzy mają zbyt wiele pęknięć, które pozwalają możliwości rozpoznawania przemknąć.

Firma działa na William nie jest małą firmą. Jest to firma krajowa. Można by uznać nazwę. Rozpoznanie może być jednym z najprostszych rzeczy do wykonania. To pozwala ludzie wiedzą, że ich praca jest doceniana. Brak uznania jest policzkiem tapety 18+.

William mówi: „Po prostu, kiedy myślę, że nie można myśleć mniej spółki i zarządzania, to wymyślić coś nowego i moja opinia jest ponownie obniżony.” William nie musiał długo czekać – zaledwie kilka miesięcy.

W środę, William zgłaszane do pracy i kazano mi zadzwonić o dużej lunchu w pobliskiej miejscowości na cześć wszystkim pracownikom trzydziestu latach służby.