Uwierz, że możesz – Przez Jentzen Franklin – osobisty Book Review

Jestem Mniej więcej w połowie lektury inspirującej książce godnego duchowego mentora, mój proboszcz Jentzen Franklin. Chciałem podzielić się z segmentu co naprawdę hit ze mną do domu. To właśnie z jego rozdziale „chwycić swoje marzenie”, gdzie wymienia etapy jak sen rozwinie i jak można chwycić każdym kroku.

Szukałem to- Jest to czas w swoim życiu, gdy się koncentrować na myśli, pragnienia, objawienie. To zdarzyło mi się po raz pierwszy usłyszałem o tym, jak ludzie zarabiać w internecie, zmieniając ich życie, dotykając siłę wzrostu sieci. Ponieważ rynek nieruchomości był spiralą w dół tak szybko, to przechwycone moją uwagę. I często rozważane, „Dlaczego nie mogę zrobić? Mogę to zrobić. Chciałbym to zrobić o wiele lepiej niż to, co robię teraz. Co mnie powstrzymuje?”
zespol weselny horoskop

Złapałem to- Jest to etap, w którym rozpoczyna się o tym mówić. Zaczynasz odkrywać i badać. Był to etap, kiedy spędziłem wiele godzin szorowania Internetu, wyszukiwanie, czytanie, rozważanie, kwestionując. Zaczęłam mieć rozmowy z ludźmi, którzy byli już zaangażowanych w marketingu internetowym. Uważałem plany, spojrzał na firmach i rzucił i odwrócił się nieubłaganie. Jentzen Franklin pisze, że jest to miejsce gdzie wiele osób niech ich wymarzony kostką. Oni nie przejść do następnej STEP- nie przeforsować. Dzięki Bogu znalazłem Carbon Copy Pro. Teraz to był naprawdę jeden z tych dni „cud” w moim życiu.

Kupiłem go jest kolejnym etapem. Jest to etap, pisze: „Ty zdecydujesz, że już krążył tej samej górze wystarczająco długo, i iść, aby ją zwyciężyć.” Moja góra była przeszłość, niepewności i oczekiwania. Chciałem jakąś gwarancją – niektóre niskie ryzyko, pewne. I że został wyrzucony na tyle razy. To wtedy właśnie dostałem agresywny i dostał się na samolot i poleciał do Las Vegas jednodniowego wydarzenia na żywo.