Zespół muzyczny na wesele Czader to grupa ludzi pasjonujących się muzyką. Gramy i śpiewamy dla wszystkich, którzy lubią się bawić na imprezach okolicznościowych typu: wesela, bankiety, bale, studniówki i imprezy integracyjne. Gwarantujemy Państwu dobrą muzykę zarówno dla wnuczka jak i dla dziadka. Gramy z pasją bo robimy to co lubimy. Łączymy wieloletnie doświadczenie muzyków i ogromny potencjał wokalistek. Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie. Bawiąc się z nami, każdy znajdzie coś dla siebie, co pozwoli mu przetańczyć całą noc i miło wspominać minione chwile.

Zespół Czader zespół na wesele

Miras (gitara i wokal) – Gram na gitarze i śpiewam od nastolatka. Na początku grałem i śpiewałem w zespole w domu kultury. Następnie zacząłem pisać własne teksty. Będąc w wojsku grałem i śpiewałem w zespole Volant, który wygrywał konkursy piosenki żołnierskiej oraz bawił swoją muzyką elitę wojska polskiego. Przez klika lat grałem i śpiewałem z zespołem Sponsor S – najlepszy zespół na Podlasiu. Kolejny sukces w karierze muzycznej to nagranie własnej płyty z zespołem Libero – promocja płyty przez Radio ESKA. Gitara i śpiew towarzyszą mi przez całe życie. Są moją pasją i dają mi siłę.

Zespół Czader zespół na wesele

Ryszard (klawisze, akordeon i wokal) – Moja przygoda z muzyką zaczęła się w wieku 6 lat, kiedy to rozpocząłem naukę gry na akordeonie. 11 lat później zostałem absolwentem Szkoły Muzycznej I stopnia. Przez następne lata nabierałem doświadczenia muzycznego uczestnicząc w różnych projektach muzycznych. Jestem autorem aranżacji kilku utworów o tematyce religijnej, które ukazały się na płycie wydanej przez Polskie Nagrania. W 2004 roku założyłem zespół muzyczny Klarys z którym występowałem przed kamerami TVP i Polo TV w konkursie Disco Star otrzymując bardzo dobre oceny Jury. Obecnie z wielką przyjemnością działam w zespole Czader.

Dodatkowo współpracujemy z profesjonalnymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem na rynku muzycznym.
Wyczarujemy wam naszym sprzętem oświetleniowym niesamowity klimat na weselach, chrzcinach, balach, imprezach firmowych i koncertach. Wszystkich gości na pewno zachwycisz wspaniałymi efektami wizualnymi.