W dzisiejszej rzeczywistości, wiele słyszy się o różnego rodzaju programach, nagrodach dla najlepszych pracowników. Kolejny zegarek, czy suma pieniędzy, to coś, co z pewnością ucieszy naszego pracownika, lecz szybko zostanie przez niego zapomniane. Tonąc w wirze pracy, nie będzie myślał o pieniądzach, których nie ma czasu wykorzystać, ani o zegarku, który pokazuje mu jak upływa jego życie.
Wyjazdy incentive, to sposób, aby uszczęśliwić naszego pracownika, dać mu możliwość oderwania się od stosu papierów, wciąż dzwoniącego telefonu, a także od gwaru i szumu miasta. Wyjazd do odległego kraju, miejsca skrajnie innego od tego, w jakim cały czas żyjemy, to możliwość poznania siebie w nowych sytuacjach, przeżycia przygody, spróbowania jak smakuje świat, wygląda życie w innych kulturach. Dobry prezent dla pracownika, to taki, z którego on osobiście skorzysta, przeznaczony indywidualnie dla niego.
Wykup wyjątkowy prezent, dla wyjątkowych osób w Twojej firmie. Pokaż innym, że chcesz wywołać szeroki uśmiech, na ich twarzy.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.