Motoryzacja to świetna rozrywka

Rozrywka motoryzacja- adrenalina, której każdy potrzebuje

Motoryzacja to świetna rozrywka, nie tylko dla mężczyzn. Wiele kobiet pasjonujących się „czterema kółkami” przyznaje, że jazda samochodem jest dla nich świetnym sposób na odreagowanie i odstresowanie po ciężkim dniu.

Rozrywka motoryzacja-„Stare ale jare”

Ludzie pasjonujący się motoryzacją często kolekcjonują stare samochody. Niegdyś symbole frustracji z powodu wątpliwego komfortu jazdy, dziś odrestaurowane cacka, których nie powstydziłby się znany aktor z Hollywood. „Maluchy”, bo o nich mowa, stały się autami pożądanymi przez pasjonatów zabytkowych samochodów. Można zobaczyć coraz więcej starych Fiatów, Polonezów, czy stuningowanych Trabantów. Stare samochody już nie tylko ogląda się na wystawach, ale chwali się nimi jako najlepszymi modelami mercedesów.

Rozrywka motoryzacja- pisk opon i zapach palonej gumy

Miłośnicy szybkiej jazdy często poszukują miejsc, w których mogą się wyszaleć. W internecie krąży wiele filmów, z nielegalnych wyścigów samochodowych. Są jednak miejsca, gdzie można jeździć szybko i legalnie. W Polsce powstaje coraz więcej torów wyścigowych, które cieszą się coraz większą popularnością. Zapach palonej gumy i unoszący się kurz nikogo nie odstrasza. Można tam przycisnąć gaz do dechy, poczuć jak krew pulsuje w żyłach i nie martwić się konsekwencjami ryzykownych manewrów brania ostrych zakrętów z dużą szybkością . To także dobry sposób na poprawę swojej techniki jazdy w niemal „laboratoryjnych” warunkach, gdzie nic i nikt nie przeszkadza nam w rozwijaniu prędkości.