Rozrywka escaperooms Gdańsk- przygoda i kryminał „w pigułce”

Rozrywka escaperooms Gdańsk- skąd wzięły się „zagadkowe pokoje”?

Escaperooms albo Questrooms pojawiły się najpierw w postaci gier komputerowych, którymi pasjonowały się miliony. Autorzy gier escaperooms zainspirowali się twórczością Agathy Christie. Pomysł przeniesienia gry do rzeczywistości narodził się w Japonii, kraju który słynie z upodobania do dreszczowców, którymi opanował w szczególności rynek filmowy. Popularność escaperooms w Japonii przeszła najśmielsze oczekiwania. Potencjał edukacyjny zabawy zauważył Hongkong, wykorzystując go na obozach dla szkół średnich. W krótkim czasie na punkcie „pokojów ucieczkowych” oszalał cały świat.

Rozrywka escaperooms Gdańsk- dobry wybór na nudny wieczór

Jeśli zbyt mało Ci adrenaliny, jesteś zmęczony monotonią codziennego życia, rozrywka, której dostarcza „pokój ucieczkowy”, na pewno obudzi cię z jesiennego letargu i pomoże poradzić sobie z jesienną chandrą. Escaperoom to dobra propozycja dla tych, którzy szukają ciekawego sposobu na spędzenie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Może być to nawet świetne miejsce na randkę, pokaże, czy jesteście zgranym teamem.

Rozrywka escaperooms Gdańsk- mnogość wyboru „zagadkowych pokoi”
Escaperoom to zabawa w ucieczkę z pokoju tematycznego w ciągu 60 minut. W tym czasie czeka na nas szereg zadań do wykonania i zagadek do rozwiązania. Przykładowe zagadkowe pokoje, jakie można znaleźć wśród oferty escaperooms to: Cela Śmierci, Alicja w Krainie Czarów, Zombie Apokalipsa, czy Galaktyczna Odyseja. Podejmiesz wyzwanie i znajdziesz klucz?