Poznaj pięć konkretnych powodów, by odwiedzić Hiszpanię

1. Klimat
Temperatura rzadko kiedy spada poniżej kilku stopni Celsjusza – nawet zimą. Latem można się tu porządnie wygrzać i uzupełnić zapasy ciepła na cały rok, a do tego nabrać rumianej opalenizny, o jaką trudno w naszym kraju.

2. Piękne lazurowe morze
Nie tylko Lazurowe Wybrzeże we Francji może poszczycić się wodą o bajecznym kolorze i przejrzystości.
Iberyjska część Morza Śródziemnego zachwyca każdego, kto pierwszy raz na nią spojrzy. Idealne miejsce do kąpieli i nurkowania.

3. Świetne góry
Pireneje są zazwyczaj niedocenianym przez Polaków pasmem górskim.
To błąd! Są to równie doskonałe góry jak Alpy czy rodzime Tatry. Latem można się wspiąć na szczyt i podziwiać widoki zapierające dech w piersiach, zimą będzie to idealne miejsce dla narciarzy.

4. Jedzenie
Paella, owoce morza, chorizo. Hiszpania ugości Cię niezwykłymi smakami tradycyjnych potraw. Bogactwo i różnorodność lokalnych potraw sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. W dodatku
kuchnia śródziemnomorska uważana jest za jedną z najzdrowszych kuchni na świecie, więc połącz przyjemne z pożytecznym. Smacznego!

5. Wspaniali ludzie
To chyba największy plus tego kraju. Otwarci, radośni, skorzy do wiecznej zabawy mieszkańcy tutejszej ziemi. Od pierwszych chwil czujesz, że nie chcesz stąd wyjeżdżać a zabawie, tańcom i ucztom zdaje się nie ma końca.

Po prostu raj na Ziemi! Przyjedź i przekonaj się sam.

frazy kluczowe: Pireneje kolejka wąskotorowa, Pireneje orientalne, Pireneje w maju, Pireneje wyprawa, Pireneje z lotu ptaka, wyprawa w Pireneje