Nowoczesność na salonach

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale my… akurat dzisiaj mamy na to ochotę, puszczając oko w kierunku osób, które preferują nowoczesne wykończenie wnętrz. Pomieszczenia urządzone w tym stylu, z jednej strony epatują minimalizmem, ale z drugiej sprawiają wrażenie mniej przytulnych, chłodnych, pustych i bez charakteru. Można to naprawić w tylko w jeden, prosty sposób. Proszę wnieść dywan!

Chcemy, żeby po prostu było miło. Pamiętajmy, że salon to miejsce nie tylko reprezentacyjne (to tutaj przyjmujemy gości), ale przede wszystkim mocno eksploatowane. Nie bez powodu używa się zamiennie nazwy „pokój dzienny”. To właśnie w salonie spotykamy się ze znajomymi, wspólnie oglądamy telewizję, nierzadko spożywamy posiłki, oraz bawimy się z dziećmi.

W nowoczesnych wnętrzach wybór dodatków jest mocno ograniczony, ale z każdej opresji można wyjść obronną ręką. W takich pomieszczeniach świetnie sprawdzają się zarówno jednokolorowe dywany, jaki i nawiązujące do tematyki natury czy w geometryczne wzory. Nie polecamy natomiast orientalnych czy tradycyjnych. Średnio będą się komponowały z nowoczesnymi meblami. Stylistyczna harmonia odgrywa tu dużą rolę. Wszystkie puzzle muszą do siebie pasować. Stwórzmy niesamowity design, który w połączeniu wysoką jakością włókna zapewnią niepowtarzalne doznania naszym oczom i… stopom.