Holandia zaprasza

Od kiedy nasz kraj stał się członkiem Unii Europejskiej, przed Polakami otworzyły się granice wielu krajów. Wyjeżdżamy więc na zachód nie tylko w celach turystycznych, ale również zarobkowych.
W czołówce krajów wybieranych przez nas najczęściej, znajduje się Holandia. Wielu młodych ludzi wyjeżdża tam w czasie wakacji, ale niektórzy podejmują decyzję o pobycie na stałe. Zwłaszcza, że na każdego chętnego czeka tu mnóstwo ofert pracy. Poza tym Holandia jest atrakcyjna turystycznie. Zobaczyć tu można urocze wsie, średniowieczne zamki, gigantyczne budowle wodne, porty i śluzy. Każdemu chyba kraj ten kojarzy się z wiatrakami i ogromnymi polami kwiatowymi. Uzupełnieniem tego krajobrazu są płaskie, poprzecinane kanałami tereny, ale i wysokie wydmy.
Każdy, kto odwiedził ten kraj, mówi o otwartych i życzliwych ludziach i wspaniałej miłej atmosferze.
Zdecydowanie największą atrakcją kraju jest jego stolica Amsterdam. Ale bardzo piękne i przyciągające turystów swoimi atrakcjami są też między innymi Delft z bogatą historią, Gouda ze słynnymi serami, czy Haga siedziba rządu i miejsce zamieszkania królowej Beatrix.
Wspomnieć trzeba także o wielkim ośrodku elektronicznym w Eindhoven, gdzie produkowane są maszyny liczące, urządzenia medyczne, telewizory, radia i wiele innych. To również miasto z ciekawą ofertą kulturalną.
Wybierając się do Eindhoven warto skorzystać z tanich linii lotniczych. Bezpośrednio do Eindhoven można dolecieć aż z ośmiu polskich lotnisk. Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „Loty do Eindhoven” znajdziemy oferty lotów i dotyczące ich informacje.