Istnieje wiele typów nawozów, które możemy użyć, najczęściej niestety są to nawozy sztuczne, gdyż często zapominamy o najpopularniejszym typie nawozu organicznego, jakim jest powszechnie stosowany kompost. Każdy działkowiec wie jak otrzymać go w swoim ogródku, ale jest też produkowany na skalę przemysłową.

Nawóz taki produkuje także znana firma, kompostownia ziemia polska, zakład, który dostarcza odbiorcom na rynkach polskich i zagranicznych najwyższej jakości nawozy organiczne. Cieszą się one zaufaniem kolejnych pokoleń rolników, którzy doceniają ich bardzo dobry wpływ na uprawiane rośliny, takie jak zboża czy rzepak.
Kompostownia ziemia polska to nowoczesny zakład produkujący wiele odmian nawozów. Jest to także rozbudowane laboratorium, które zatrudnia najlepszych naukowców, którzy nieustannie prowadzą badania nad coraz to nowymi typami nawozów i badają jaki wpływ mają na uprawę różnych roślin, tak aby produkt końcowy, trafiający do rąk polskiego rolnika był jak najlepszy i spełniał wszystkie jego wymagania.