Birma uznawana jest za jeden z najciekawszych i zarazem najpiękniejszych krajów Azji. Podróżnicy z całego świata przybywają tu, chcąc zagłębić się w pradawne cywilizacje, nacieszyć się tropikalną przyrodą i podziwiać niezwykłe świątynie. Podobno zresztą w Birmie mieszkają niezwykle przyjaźni ludzie, co bynajmniej w obecnych czasach, przepełnionych nienawiścią i wojną, jest rzadkością.

Zatem jeśli chcesz oderwać się od szarej codzienności i na chwilę zatracić się w nowej rzeczywistości, wyrusz w niezwykłą podróż do tego dotychczas zapomnianego kraju.
Niestety w tym pięknym kraju panuje reżim. Jednak możemy postępować w taki sposób, żeby wspomóc mieszkających tam obywateli, nie zapełniając kasy rządowej. Wystarczy na miejscu korzystać z usług prywatnych osób, czyli jeść w prywatnych restauracjach, czy zamieszkać w prywatnym hotelu.
Jeśli zdecydowałeś się pojechać do tego dalekiego kraju, wpisz w wyszukiwarce internetowej „Birma wycieczki”. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie z bogatej oferty takich usług.